Publications Office of the EU
UK-Belfast: Výstavba domů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Belfast: Výstavba domů

  • Zveřejněno
    07/11/2012
  • Lhůta
    04/12/2012
  • Udělení zakázky
    29/03/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ulidia Housing Association
Místo plnění
NUTS code: UKN Northern Ireland
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45211300 Výstavba domů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
750,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
969,000.00 GBP
Číslo nabídky
Botanic Apartments Belfast
Popis

Contract Duration 52 weeks;
Estimated Contract Value 750 000 GBP;
Site Brownfield;
Build type New Build;
Housing Mix 9 x 3 person 2 bedroom apartments;
3 x 2 person 1 bedroom apartments;
CFSH/Building Regs Building Regulations (Northern Ireland) 2012;
Secured by design Yes;
Lifetime Homes Yes.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
750,000.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
969,000.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: McGurran Construction
Poštovní adresa: Main Street
Obec: Derrygonnelly
PSČ: BT93 6HZ
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.