Publications Office of the EU
Fraunhofer EMFT Garching - 70-00291-2270-F1 Technické plánování Technické vybavení ELT (AG 4, 5, 6) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Fraunhofer EMFT Garching - 70-00291-2270-F1 Technické plánování Technické vybavení ELT (AG 4, 5, 6)

  • Zveřejněno
    15/04/2024
  • Lhůta
    13/05/2024
  • Udělení zakázky
    10/09/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Fraunhofer-Gesellschaft e.V. - Vergabestelle Bau
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71320000 Technické projektování
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,214,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
PR673733-2270-B
Popis

Pro Fraunhoferův institut EMFT, novou budovu ústavu v Lichtenbergstr. 17 v 85748 Garching. . Provádění stavebních plánovacích služeb technického zařízení ELT (AG 4, 5, 6), celkové náklady KG 200-700 (bez počátečního vybavení) max. 110 000 000 netto (bez DPH). . Realizace projektu probíhá v rámci postupu ZBau, včetně přípravy žádosti a stavebního dokumentu, jakož i koncepční diskuse s zadavateli. Smlouva s pevnou cenou! Poplatek dle HOAI dle vzorových smluv RBBau. Postupné uvedení do provozu. Výše vedlejších nákladů v souladu s nejnovější verzí RIFT-Bund. Zóna poplatků (§ 56 HOAI): II / III, sazba poplatku (§ 56 HOAI): Minimální míra Žádný příplatek za přeměnu, žádný stavební materiál ke společnému zpracování. Odměna za zvláštní služby: Udržitelné plánování v BNB stříbro a příprava plánování v (dodavatelské dotazy ve fázi 2)

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/6f5f7efb-e8df-4cd8-9b05-be7a8a90973c
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/6f5f7efb-e8df-4cd8-9b05-be7a8a90973c
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Freie Darstellung der Herangehensweise bei vergleichbaren Projekten hinsichtlich: Innovation; Funktionalität; Wirtschaftlichkeit und Nachhaltigkeit; technische und finanzielle Realisierbarkeit mit knapper Darlegung des zur Umsetzung erforderlichen Budgets der KG 400.
Odhadovaná hodnota
2,214,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: VAROPLAN GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Abensberg
PSČ: 93326
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.