Publications Office of the EU
Nizozemsko-Schagen: Úklid škol - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Schagen: Úklid škol

  • Zveřejněno
    15/07/2020
  • Lhůta
    15/10/2020
  • Otevírání nabídek
    15/10/2020
  • Udělení zakázky
    28/12/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Stichting Regius College Schagen
Místo plnění
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90919300 Úklid škol
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
410,000.00 EUR
Číslo nabídky
SRCS-EA-NvB-2020
Popis

Schoonmaakonderhoud van zeven schoollocaties in Schagen met een vloeroppervlak van ca. 30 000 vierkante meter.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Stichting Regius College Schagen
Národní registrační číslo: 121712928
Poštovní adresa: Wilhelminalaan 2 A
Obec: Schagen
Kód NUTS: NL
PSČ: 1741 CN
Země: NLD
Kontaktní osoba: Naomi van Bronswijk
Hlavní adresa: http://www.regiuscollege.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/afb574f5390182ecc9e04b41bce4d591
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/10/2020 12:05
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
410,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Asito bv
Poštovní adresa: Plesmanweg 24
Obec: Almelo
PSČ: 7602 PE
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.