Publications Office of the EU
Nákup služeb call centra a poskytování integrovaného virtuálního asistenta - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Nákup služeb call centra a poskytování integrovaného virtuálního asistenta

  • Zveřejněno
    22/01/2026
  • Lhůta
    24/02/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Entidade Reguladora dos Serviços Energéticos
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79512000 Call centra
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
599,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
15/2026
Popis

Nákup služeb call centra a poskytování integrovaného virtuálního asistenta

Metoda podání
Elektronicky:
https://community.vortal.biz/public/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://community.vortal.biz/public/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Qualidade
Odhadovaná hodnota
599,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.