Publications Office of the EU
Polsko-Białystok: Kontrolní a zkušební přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Białystok: Kontrolní a zkušební přístroje

  • Zveřejněno
    03/06/2022
  • Lhůta
    12/07/2022
  • Udělení zakázky
    27/07/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL841 Białostocki
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38500000 Kontrolní a zkušební přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
444,272.11 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
AZP.25.1.38.2022
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem urządzenia i dostarczeniem instrukcji stanowiskowej oraz jej wdrożeniem :
Część nr 1: Aparat do pomiaru kwasów nukleinowych – 1 zestaw
Część nr 2: Aparat do wykrywania kwasów nukleinowych drobnoustrojów z wyposażeniem – 1 zestaw
Część nr 3: Zamrażarka niskotemperaturowa - 1 zestaw
Część nr 4: Komory laminarne - (typ1) – 2 zestawy; (typ2) – 1 zestaw
Część nr 5: Dygestorium – 2 szt.
2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części (jeżeli dotyczy):
- Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ,
- Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ,
- Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ,
- Procedura dostawy i odbioru urządzenia – Załącznik nr 6 do SWZ.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Poštovní adresa: ul. Jana Kilińskiego 1
Obec: Białystok
Kód NUTS: PL841
PSČ: 15-089
Země: POL
Kontaktní osoba: Katarzyna Turkowicz
Hlavní adresa: www.umb.edu.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.