Publications Office of the EU
Německo-Freiburg im Breisgau: Přenosné počítače - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Freiburg im Breisgau: Přenosné počítače

  • Zveřejněno
    18/07/2017
  • Lhůta
    18/08/2017
  • Otevírání nabídek
    18/08/2017
  • Udělení zakázky
    25/09/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Místo plnění
NUTS code: DE1 Baden-Württemberg
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE13 Freiburg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30213100 Přenosné počítače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,999,643.96 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
2017/S 135-276297
Popis

Im Auftrag des Landes Baden-Württemberg schreibt die Universität Freiburg handelsübliche Note-books und Tablets zum Einsatz an den Hochschulen des Landes aus.
Auftragsgegenstand ist die Lieferung von Notebooks und Tablets für wissenschaftliche Anwen-dungen und Lehrbetrieb für die Universität Freiburg und für die bezugsberechtigten Hochschulen des Landes Baden-Württemberg.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Poštovní adresa: Fahnenbergplatz
Obec: Freiburg
Kód NUTS: DE13
PSČ: 79098
Země: DEU
Hlavní adresa: http://www.uni-freiburg.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/08/2017 10:15
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.