Publications Office of the EU
Slovensko-Prešov: Systémové a podpůrné služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovensko-Prešov: Systémové a podpůrné služby

  • Zveřejněno
    06/07/2018
  • Lhůta
    10/09/2018
  • Otevírání nabídek
    10/09/2018
  • Udělení zakázky
    14/11/2018
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Mesto Prešov
Místo plnění
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72250000 Systémové a podpůrné služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
498,314.28 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
124,998.43 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb pre prevádzku a údržbu informačných systémov Mesta Prešov s cieľom zabezpečiť plnohodnotné využívanie dodaných produktov pre Mesto Prešov. Služby pozostávajú z nasledovných činností: údržba dodaného licenčného softvéru, Update - údržba licencií dodaného aplikačného softvéru, bezpečnostná politika, Upgrade - zapracovanie požiadaviek mesta, HotLine podpora, riadenie projektu, technická podpora, metodická podpora a školenia.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.evo.gov.sk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/09/2018 08:05
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
498,314.28 EUR
Konečná hodnota zakázky
124,998.43 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Cora Geo, s. r. o.
Poštovní adresa: A.Kmeťa 5397/23
Obec: Martin
PSČ: 036 01
Země: SVK
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.