Publications Office of the EU
Česko-Králův Dvůr: Solární fotovoltaické moduly - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Králův Dvůr: Solární fotovoltaické moduly

  • Zveřejněno
    29/06/2022
  • Lhůta
    26/07/2022
  • Otevírání nabídek
    26/07/2022
  • Udělení zakázky
    26/09/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
FAWOO TECH CZ s.r.o.
Místo plnění
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09331200 Solární fotovoltaické moduly
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,476,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,962,784.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem zakázka je dodávka a instalace FVE

Metoda podání
Elektronicky:
https://nen.nipez.cz/profil/FAWOO
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/07/2022 10:01
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
7,476,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
6,962,784.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: ISTA Solar s.r.o.
Poštovní adresa: Pod Vinicí 1144/5
Obec: Lovosice
PSČ: 41002
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.