Publications Office of the EU
Obecná rekonstrukce Albert-Schweitzer-Realschule a Pestalozzi Förderschule - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Obecná rekonstrukce Albert-Schweitzer-Realschule a Pestalozzi Förderschule

  • Zveřejněno
    20/06/2025
  • Udělení zakázky
    14/07/2025
  • Lhůta
    05/08/2025
  • Otevírání nabídek
    05/08/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45214200 Stavební úpravy školních budov
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
693,774.75 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

V rámci celkové rekonstrukce školní budovy Albert-Schweizer-Realschule jsou pro stavební úseky BA1 - BA 3 vyžadovány zasklívací práce, fasády z PFR (ocelový profilový systém), vnější dveře (ocelový profilový systém). Fasáda BA 1 PFR cca 80 m2 Fasáda PFR s baldachýnem cca 89 m2 boční vchod, vnější dveřní prvek vícedílný cca 7 m2 vnější obklad stěn/stropu cca 12 m2 čistý chod cca 40 m2 Fasáda BA 2 PFR cca 29 m2 vnější dveřní prvek vícedílný cca 8 m2 vnější obklad stěn/stropu cca 9 m2 BA 3 vnější dveřní prvek vícedílný cca 7 m2 vnější dveřní prvek vícedílný cca 8 m2 vnější dveřní prvek 1-dílný cca 4 m2 vnější obklad stěn/stropu cca 12 m2 Doba realizace Celková míra 07.05.2025 - 27.05.2030 Zasklení, fasáda PFR, vnější dveře (podléhající změnám) BA 1: 04.02.2026 - 17.03.2026 Další fáze výstavby, všechny obchody dokončeny a schváleny BA 2: 20.11.2026 – 16.06.2028 BA 3: 29.05.2028 - 16.11.2029 Žádné volné přidělení!

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E36867744
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.subreport.de/E22833613
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/08/2025 10:15
Způsob zadání zakázky
Kritérium: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Typ: price
Popis: 100 % Preis
Váha (procenta, přesně) : 100
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
693,774.75 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Poštovní adresa:
Obec: Bonn
PSČ: 53119
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Úřední název: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kaperich
PSČ: 56767
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.