Publications Office of the EU
Dodávka deseti rozhlasových stanic typu P-173. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka deseti rozhlasových stanic typu P-173.

  • Zveřejněno
    30/06/2025
  • Lhůta
    28/07/2025
  • Zrušeno
    05/11/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Zrušeno
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministry of Defence
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CY000 Κύπρος
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
32500000 Telekomunikační přístroje na přenos dat
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
89,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
K1Y 224
Popis

Nabídkové řízení na dodávku deseti (10) rozhlasových stanic typu P-173 na rok 2025, jak je podrobně uvedeno v zadávací dokumentaci. Nabídkové řízení č.: K1Y 224

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=7618107
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=7618107
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/07/2025 08:30
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Lowest Price
Váha (procenta, přesně) : 0
Odhadovaná hodnota
89,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.