Publications Office of the EU
Poradenské služby v oblasti projektového řízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Poradenské služby v oblasti projektového řízení

  • Zveřejněno
    19/06/2025
  • Lhůta
    30/06/2025
  • Zrušeno
    01/12/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Zrušeno
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO322 Ilfov
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79411000 Všeobecné podnikové poradenství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,537,000.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
2025/Anexa 34/1
Popis

V rámci projektu nazvaného "Národní platforma pro polovodičové technologie" (PNTS) - financovaného z programu Inteligentní růst, digitalizace a finanční nástroje - 2021-2027 (PoCIDIF) - je nutné zakoupit poradenské služby v oblasti projektového řízení, aby bylo možné provádět efektivně a v souladu a ku prospěchu všech zúčastněných partnerů. Kupujícím - a signatářem smlouvy bude INCD pro mikrotechnologii - IMT Bukurešť (zkráceně IMT Bukurešť), která je vedoucím partnerství (LP) projektu PNTS. Doba trvání projektu PNTS je 5 let: tj. od 27.11.2024 do 26.11.2029. Poradenské činnosti, na něž se smlouva vztahuje, budou doplňovat činnosti realizačního týmu veřejného zadavatele, aniž by zdvojovaly nebo nahrazovaly jeho úkoly, a budou korelovány s požadavky na monitorování a podávání zpráv, které LP předpokládá ve vztahu ke zprostředkujícímu subjektu a řídicímu orgánu programu financování. Projekt PNTS (kód SMIS: 304244) se provádí podle smlouvy o financování: č. G 2024-85828/390008/27.11.2024, uzavřená s Ministerstvem výzkumu, vývoje a digitalizace – v současné době jmenovaným Ministerstvem školství a výzkumu – jako zprostředkujícím subjektem jménem a pro Ministerstvo investic a evropských projektů jako řídícím orgánem programu PoCIDIF na období 2021–2027. Lhůty, ve kterých veřejný zadavatel odpoví jasným a úplným způsobem na všechny žádosti o objasnění/dodatečné informace požadované zainteresovanými hospodářskými subjekty: jedenáctý den před uplynutím lhůty stanovené v oznámení o zahájení zadávacího řízení pro podání nabídek. Počet dnů, do nichž lze požádat o vysvětlení před uplynutím lhůty pro podání nabídek, je 18 dnů.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.e-licitatie.ro
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/06/2025 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Demonstrarea unei abordări și a unei metodologii corespunzătoare pentru realizarea activităților și obținerea rezultatelor în cadrul Contractului
Odhadovaná hodnota
3,537,000.00 RON
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.