Publications Office of the EU
Polsko-Chełm: Odklízení sněhu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Chełm: Odklízení sněhu

  • Zveřejněno
    03/09/2014
  • Lhůta
    14/10/2014
  • Otevírání nabídek
    14/10/2014
  • Udělení zakázky
    30/10/2014
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Zarząd Dróg Miejskich
Místo plnění
NUTS code: PL812 Chełmsko-zamojski
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90620000 Odklízení sněhu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,795,022.30 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,796,296.30 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
ZDM-TU-4106/RZP/70/14
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe oczyszczanie ulic miasta Chełm, polegające na:
— zimowym oczyszczaniu nawierzchni ulic, chodników, przejść dla pieszych, parkingów, zatok i przystanków autobusowych, pasów zieleni ulic krajowych, wojewódzkich i powiatowych (z wyłączeniem chodników bezpośrednio przyległych do posesji) – zadanie nr 1,
— zimowym oczyszczaniu nawierzchni ulic, chodników, przejść dla pieszych, parkingów, zatok i przystanków autobusowych, pasów zieleni ulic gminnych i dróg wewnętrznych (z wyłączeniem chodników bezpośrednioprzyległych do posesji) – zadanie nr 2.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/10/2014 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.