Publications Office of the EU
Německo-Starnberg: Instalace a montáž sanitárního zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Starnberg: Instalace a montáž sanitárního zařízení

  • Zveřejněno
    05/12/2018
  • Lhůta
    16/01/2019
  • Otevírání nabídek
    16/01/2019
  • Udělení zakázky
    29/03/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Verband Wohnen im Kreis Starnberg
Místo plnění
NUTS code: DE21L Starnberg
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE21L Starnberg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45332400 Instalace a montáž sanitárního zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
830,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.01 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

VE 4060 Abwasser,-Wasser-, Gasanlagen.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Verband Wohnen im Kreis Starnberg
Poštovní adresa: Gradstraße 2 a
Obec: Starnberg
Kód NUTS: DE21L
PSČ: 82319
Země: DEU
Kontaktní osoba: Vergabestelle, Verband Wohnen im Kreis Starnberg
Hlavní adresa: www.verband-wohnen.de
Elektronicky:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/01/2019 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
830,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
0.01 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Eduard Hauser GmbH
Poštovní adresa: Pfarrstraße 16
Obec: Murnau am Staffelsee
PSČ: 82418
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.