Publications Office of the EU
Ramavtal avseende tekniska konsulttjänster – Elkonsulter - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Ramavtal avseende tekniska konsulttjänster – Elkonsulter

  • Zveřejněno
    13/09/2024
  • Lhůta
    11/10/2024
  • Otevírání nabídek
    14/10/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Bostadsstiftelsen Signalisten i Solna
Místo plnění
NUTS code: anyw
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE110 Stockholms län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71314100 Služby v oblasti elektrické energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
SI 2024/36
Popis

Uppdraget omfattas av konsultuppdrag inom arbeten avseende El-konsult vid mindre och större om- och nybyggnationer av hyresrätter och/eller kontorsytor. Objekten är belägna i Solna stad. Arbetet kan omfatta nedan punkter men utesluter inte andra arbeten inom området. - Framtagning av ritningar och tekniska specifikationer för elinstallationer, belysning, kraftdistribution, nödsystem, säkerhetssystem, transporter och kommunikationsnätverk - m.m

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=30306&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=30306&GoTo=Tender
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/10/2024 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis:
Váha (procenta, přesně) : 0
Odhadovaná hodnota
8,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Installationskonsulterna i Stockholm AB
Poštovní adresa:
Obec: BANDHAGEN
PSČ: 12459
Země:
Úřední název: Vinnergi AB
Poštovní adresa:
Obec: Linköping
PSČ: 582 24
Země:
Úřední název: Norconsult Sverige AB
Poštovní adresa:
Obec: GÖTEBORG
PSČ: 40276
Země:
Úřední název: K-Konsult Installation Sörmland Aktiebolag
Poštovní adresa:
Obec: NYKÖPING
PSČ: 61132
Země:
Úřední název: STELKON Stockholms Elkonsult AB
Poštovní adresa:
Obec: JÄRFÄLLA
PSČ: 17562
Země:
Úřední název: EFK AB
Poštovní adresa:
Obec: Jönköping
PSČ: 553 03
Země:
Úřední název: Incoord Installationscoordinator AB
Poštovní adresa:
Obec: DANDERYD
PSČ: 18215
Země:
Úřední název: Sitowise Sverige AB
Poštovní adresa:
Obec: STOCKHOLM
PSČ: 11645
Země:
Úřední název: INTEC Mitt AB
Poštovní adresa:
Obec: ÖREBRO
PSČ: 70227
Země:
Úřední název: Bengt Dahlgren Stockholm Aktiebolag
Poštovní adresa:
Obec: STOCKHOLM
PSČ: 12030
Země:
Úřední název: Pontarius AB
Poštovní adresa:
Obec: Stockholm
PSČ: 10138
Země:
Úřední název: Elektrotekniska Byrån i Sverige AB
Poštovní adresa:
Obec: KARLSTAD
PSČ: 65214
Země:
Úřední název: PE Teknik & Arkitektur AB
Poštovní adresa:
Obec: STOCKHOLM
PSČ: 10422
Země:
Úřední název: Elprojekt Mälardalen AB
Poštovní adresa:
Obec: KATRINEHOLM
PSČ: 641 34
Země:
Úřední název: PQR International AB
Poštovní adresa:
Obec: UPPSALA
PSČ: 75321
Země:
Úřední název: COWI AB
Poštovní adresa:
Obec: GÖTEBORG
PSČ: 41104
Země:
Úřední název: ÅF-Infrastructure AB
Poštovní adresa:
Obec: STOCKHOLM
PSČ: 16999
Země:
Úřední název: ATICC Sweden AB
Poštovní adresa:
Obec: BROMMA
PSČ: 16855
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.