Publications Office of the EU
BLB NRW K / BB / Sankt Augustin / K-BP HAN C05_06 GU - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

BLB NRW K / BB / Sankt Augustin / K-BP HAN C05_06 GU

  • Zveřejněno
    19/03/2025
  • Lhůta
    17/04/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Bau- und Liegenschaftsbetrieb NRW Köln
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45200000 Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
025-24-00654
Popis

Bei der auszuführenden Maßnahme handelt es sich um zwei Gebäude, die mit einem Zwischengang verbunden sind und kernsaniert werden sollen. Weiterhin sollen die Außenanlagen neu angelegt werden und es ist die entsprechende Baustelleneinrichtung vorzusehen. Die Gebäude befinden sich auf dem Gelände der Bundespolizei Hangelar in 53757 Sankt Augustin. Die Ausschreibung und folgende Beauftragung erfolgt auf Grundlage eines in Gewerke gegliederten Einheitspreis-Leistungsverzeichnisses für Generalunternehmerleistungen.

Metoda podání
Elektronicky:
https://evergabe.blb.nrw.de/Vergabe/notice/CXS7YYXYT57GT61W
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://evergabe.blb.nrw.de/Vergabe/notice/CXS7YYXYT57GT61W
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.