Publications Office of the EU
Dodávka technologií do společnosti Stabilplastik, spol. s. r.o.: automatizace - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dodávka technologií do společnosti Stabilplastik, spol. s. r.o.: automatizace

  • Zveřejněno
    05/11/2024
  • Lhůta
    08/12/2024
  • Zrušeno
    03/01/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Zrušeno
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stabilplastik, spol. s r.o.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42997300 Průmyslové roboty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,126,120.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem veřejné zakázky „Dodávka technologií do společnosti Stabilplastik, spol. s. r.o.: automatizace“ je dodávka technologie automatizace. Upřesnění předmětu zakázky a požadované technické parametry jsou uvedeny v příloze č. 5 (Technická specifikace zařízení).

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/stabilplastik-spol-s-r-o
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/stabilplastik-spol-s-r-o
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/12/2024 11:00
Způsob zadání zakázky
Záruční doba
Odhadovaná hodnota
6,126,120.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.