Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Maidstone: Sociální péče a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Maidstone: Sociální péče a související služby

  • Zveřejněno
    10/11/2018
  • Lhůta
    10/12/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Kent County Council
Místo plnění
NUTS code: UKJ South East (England)
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKJ4 Kent
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85300000 Sociální péče a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
30,618,246.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
DN375352
Popis

Kent County Council and the Clinical Commissioning Groups (CCGs) in Kent are looking to commission a Community Navigation service which is designed to help older people and carers make best use of local services and community support to achieve what is most important to them, and so improve their own health, independence and wellbeing.
The contract will commence on 1.4.2019, and will run for a period of 48 months (expiring 31.3.2023) with the option for 2 one year extensions at the sole discretion of the Commissioning Bodies (the Council and/or the CCGs as appropriate) unless terminated in accordance with the published Conditions of Contract.
The contract will be split into both geographic and service lots in order to best meet the differing needs and support requirements of the eligible Kent population.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.kentbusinessportal.org.uk/
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
30,618,246.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.