Publications Office of the EU
Bulharsko-Sofie: Zdravotnický spotřební materiál - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Sofie: Zdravotnický spotřební materiál

  • Udělení zakázky
    05/06/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "ЦАРИЦА ЙОАННА-ИСУЛ" ЕАД
Místo plnění
NUTS code: BG411 София (столица)
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG411 София (столица)
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
80,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
80,000.00 BGN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Предметът на поръчката е доставка на медицински изделия, подлежащи на частично реимбурсиране от НЗОК за Клиника по неврохирургия по изчерпани обособени позиции съгласно „Списък с медицински изделия по групи, които НЗОК заплаща в условията на болничната медицинска помощ, и стойността, до която НЗОК заплаща за всяка група, съставен по реда на чл. 13, ал. 2, т. 2, буква “а“ от Наредба № 10 от 2009 г. за условията, реда, механизма и критериите за заплащане от Националната здравноосигурителна каса на лекарствени продукти, медицински изделия и на диетични храни за специални медицински цели, договаряне на отстъпки и възстановяване на превишените средства при прилагане на механизъм, гарантиращ предвидимост и устойчивост на бюджета на НЗОК, в сила от 01 февруари 2023 г. (РД-НС-04-1/12.01.2023г.) ”СПИСЪКА”/ - Група 16, Подгрупи 16,1, 16,2 и 16,3.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
80,000.00
Konečná hodnota zakázky
80,000.00 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: КАРДИО МЕДИКАЛ ЕООД
Poštovní adresa: бул.„Цар Борис III” №.23 ет.3 ап.офис 1
Obec: гр. София
PSČ: 1612
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.