Publications Office of the EU
Polsko-Vratislav: Lékařské lasery mimo chirurgické - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Vratislav: Lékařské lasery mimo chirurgické

  • Udělení zakázky
    01/06/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Místo plnění
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33128000 Lékařské lasery mimo chirurgické
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
250,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
268,920.00 EUR
Číslo nabídky
UMW/IZ/WR-27/20
Popis

Dostawa Multiaplikacyjnej Platformy Laserowej do usuwania zmian skórnych z głowicą neodymowo-jagową, głowicą erbowo-jagową i głowicą lampową na potrzeby Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
250,000.00
Konečná hodnota zakázky
268,920.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ITP S.A.
Poštovní adresa: ul. Domaniewska 37
Obec: Warszawa
PSČ: 02-672
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.