Publications Office of the EU
Nadace Forster-Dorfnerovy nemocnice a nemocnice – HLS - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Nadace Forster-Dorfnerovy nemocnice a nemocnice – HLS

  • Udělení zakázky
    09/04/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Forster-Dorfner´sche Spital- und Krankenhausstiftung
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE234 Amberg-Sulzbach
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71320000 Technické projektování
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
160,654.75 EUR
Číslo nabídky
2023/S 196-613028
Popis

Mateřská škola Antonius, postavená téměř centrálně v Hirschau, postavená v roce 1969, rekonstruovaná a rozšířená v roce 1996, bude nyní přestavěna po diskusi a srovnání nákladů v městské radě. Mateřskou školu vlastní společnost Forster-Dorfner’s Hospital and Hospital Foundation Hirschau, zastoupená městem Hirschau, Rathausplatz 1, 92242 Hirschau. Architektonická kancelář je vyhledávána prostřednictvím zadávacích řízení (VgV). Mateřská škola, přízemí, má dosud přestavěnou plochu asi 550 m² a přestavěnou místnost asi 2200 cbm. · Pro jesle bude plánována nová 5 až 6 skupinová mateřská škola se 3 skupinami mateřských škol a 2 až 3 skupinami. Zatím měla mateřská škola 4 skupiny, 2 x mateřskou školu, 2 x postýlku. Mateřská škola má pedagogický koncept, který musí být koordinován s městskou radou a vedením mateřské školy v novostavbě. Je třeba se zabývat mimo jiné energií, udržitelností, stavebními materiály, stavebními strukturami a praktičností. Nová budova bude náhradním objektem na stávajícím pozemku o rozloze 3 000 m². Náklady na výstavbu v této oblasti dosud činily přibližně 3 miliony EUR. Realizace je založena na jednom roce plánování a jednom roce výstavby pro zadání zakázky. Část mateřské školy se již přestěhovala do nedaleké kontejnerové školky. V případě demolice probíhá úplné odstranění mateřské školy do kontejneru jako prozatímní řešení. Během stavebních prací proto není třeba zvažovat probíhající provoz mateřské školy. Vzhledem k dobře známým konstrukčním problémům se stávající stávající budovou (propustná střecha s pozinkovaným střešním pláštěm s vnitřními žlaby a kanalizacemi), částečně poškozenou stavební technikou z 60. let a vnitřní konstrukcí, která měla být přepracována v důsledku pokojového programu, byla výsledkem předchozích plánů na přestavbu stávajícího skladu do stávajícího sklepa. V průběhu plánování je třeba přezkoumat, zda lze v případě potřeby zachovat prostor pro přesun obdělávaný v roce 1996. Přístavba na východní straně roku 1996 má suterénní podlaží. V suterénu jsou přípojky elektřiny, telekomunikací, vody, odpadních vod a také dálkového vytápění včetně předávací stanice. Nová budova mateřské školy je na obou městech. Pozemky č. 2027 a 2030, okres Hirschau, omezené. Kde pro stávající hřiště včetně herního vybavení je třeba zvážit co nejvíce.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Vorstellung des vorgesehenen Projektteams
Váha (procenta, přesně) : 1.3
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Darstellung der Arbeitsweise
Váha (procenta, přesně) : 1.2
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Darstellung der Methoden zur Überwachung und Einhaltung der Kosten und Termine sowie des Berichtswesens an den Auftraggeber
Váha (procenta, přesně) : 1.3
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Arbeitsweise der Bauleitung in LPH 8
Váha (procenta, přesně) : 1.4
Kritérium:
Typ: price
Popis: Honorar
Váha (procenta, přesně) : 1.2
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
160,654.75 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ingenieurbüro Brundobler GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kelheim
PSČ: 93309
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.