Publications Office of the EU
Francie-Gif-sur-Yvette: Vakuové pece - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Gif-sur-Yvette: Vakuové pece

  • Zveřejněno
    15/09/2023
  • Lhůta
    19/10/2023
  • Otevírání nabídek
    19/10/2023
  • Udělení zakázky
    29/01/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Centre National de la Recherche Scientifique
Místo plnění
NUTS code: FR104 Essonne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR104 Essonne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42942200 Vakuové pece
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
179,950.00 EUR
Číslo nabídky
23021LOA
Popis

Acquisition et livraison d’une enceinte à vide et de ses équipements pour le LOA CNRS. Ces équipements comprennent :
• Des brides aveugles correspondant aux ouvertures de l’enceinte à vide
• Son support
• Une table optique positionnée à l’intérieur, elle-même installée sur un support découplé en vibration de l’enceinte à vide à l’intérieur, et par des pieds posés au sol à l’extérieur de l’enceinte
• Des plateaux optiques extérieurs positionnés sur les côtés de l’enceinte à vide
Le LOA souhaite démontrer pour la première fois expérimentalement l’électrodynamique quantique en champs fort.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/10/2023 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
179,950.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: STREICHER, Spol SRO PLZEN
Poštovní adresa:
Obec: STENOVICE
PSČ:
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.