Publications Office of the EU
Trockenbauarbeiten - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Trockenbauarbeiten

  • Zveřejněno
    18/07/2025
  • Lhůta
    26/08/2025
  • Otevírání nabídek
    26/08/2025
  • Udělení zakázky
    07/10/2025
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Göttingen
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE91C Göttingen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45300000 Stavební montážní práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
520,391.05 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
121_2025
Popis

Neubau KITA Ernst-Fahlbusch-Straße 24, 37077 Göttingen wesentliche Ausführungsarbeiten: #- GK-Wandbekleidung der tragenden Außen- und Innenwände ca. 205 m² ##- Herstellung von: #- ca. 780 m² nicht tragender innerer Trockenbau-Trennwände (D 125mm), #- ca. 460 m² Vorsatzschalen (D 100mm) #- ca. 320 m² Vorsatzschalen (D 75mm) #- Montage von 170 m² GK-Abhangdecken (einschl. Dachschrägen und freitragenden Abhangdecken) und #- ca. 1.140 m² Akustik-Abhangdecken (einschl. Dachschrägen und freitragenden Abhangdecken) #- Herstellung von Wand- und Deckenöffnungen, Aussparungen, Wand- und Deckenanschlüsse #- Lieferung und Montage von Einbauteilen wie Revisionsklappen u. ä.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.meinauftrag.rib.de
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.meinauftrag.rib.de
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/08/2025 10:15
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: cost
Popis: Angebotspreis der Hauptleistung
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
520,391.05 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Maler Kresin GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Fuldatal
PSČ: 34233
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.