Publications Office of the EU
Lotyšsko-Riga: Dodávka jídel - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Lotyšsko-Riga: Dodávka jídel

  • Udělení zakázky
    26/09/2016
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: LV006 Rīga
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55521200 Dodávka jídel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
284,048.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
281,456.00 EUR
Číslo nabídky
RDLD 2016/44
Popis

Rīgas patversmes klientu ēdināšanas pakalpojumi.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
284,048.00
Konečná hodnota zakázky
281,456.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Pilnsabiedrība “Complex food”
Poštovní adresa: Brīvības gatve 369
Obec: Rīga
PSČ: 1024
Země: LVA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.