Publications Office of the EU
Pravidelné bezpečnostní prohlídky, záruční a pozáruční servis nákupu náhradních dílů a spotřebního materiálu pro lékařské přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Pravidelné bezpečnostní prohlídky, záruční a pozáruční servis nákupu náhradních dílů a spotřebního materiálu pro lékařské přístroje

  • Zveřejněno
    28/07/2025
  • Lhůta
    01/09/2025
  • Otevírání nabídek
    01/09/2025
  • Udělení zakázky
    27/10/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Záchranná služba Košice
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK042 Košický kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50400000 Opravy a údržba zdravotnických a přesných přístrojů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
672,823.06
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
0378/ZSKE-RVO/2025
Popis

Předmětem zakázky je zajištění pravidelných bezpečnostních technických prohlídek, oprav závad, záručního a pozáručního servisu, nákupu náhradních dílů a zajištění nákupu spotřebního materiálu pro zdravotnické přístroje zadavatelem po dobu 36 měsíců. Předmět zakázky je rozdělen do pěti samostatných částí: Část 1: Bezpečnostní technické kontroly, servis a náhradní díly pro zdravotnické přístroje I. Část 2: Bezpečnostní technické kontroly, servis a náhradní díly pro přístrojovou techniku II. Část 3: Bezpečnostní technické kontroly, servis a náhradní díly pro techniku lékařských přístrojů III. Část 4: Náhradní díly a potřeby pro zdravotnické vybavení Část 5: Spotřební příslušenství MASSIMO SpO2 Podrobná definice předmětu zakázky pro každou část, včetně vypracovaných technických specifikací a požadavků veřejného zadavatele na předmět zakázky, je uvedena v oddíle A.3 Popis předmětu zakázky a v oddíle A.5 Návrh podmínek zadávací dokumentace.

Metoda podání
Elektronicky:
https://kezachranka.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/68
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://kezachranka.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/68
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/09/2025 09:15
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.