Publications Office of the EU
Rodičovské živné roztoky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Rodičovské živné roztoky

  • Zveřejněno
    15/12/2023
  • Lhůta
    19/01/2024
  • Otevírání nabídek
    19/01/2024
  • Udělení zakázky
    29/02/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,140,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,120,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
11
Číslo nabídky
259823
Popis

Účelem veřejné zakázky je pořízení parenterálních živin a vitaminů v souladu s podmínkami stanovenými v základní zadávací dokumentaci.

Metoda podání
Elektronicky:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/5470140/tenders
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/5470140/tenders
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/01/2024 12:00
Kupující
Sihtasutus Raplamaa Haigla
sihtasutus Hiiumaa Haigla
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.