Publications Office of the EU
Francie-Dunkerque: Architektonické služby pro budovy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Dunkerque: Architektonické služby pro budovy

  • Zveřejněno
    23/03/2020
  • Lhůta
    05/06/2020
  • Udělení zakázky
    14/09/2020
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Flandre Opale Habitat
Místo plnění
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71221000 Architektonické služby pro budovy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
166,354.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
284,391.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Mission de maîtrise d'œuvre et BET pour le programme de restructuration en 39 logements de l'ancien EHPAD de la gorgue — rue Beaupré, et la construction d'une batterie de 07 garages.

Metoda podání
Elektronicky:
http://flandreopalehabitat.e-marchespublics.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
166,354.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
284,391.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Charrier Vincent
Poštovní adresa: 12/14 rue Faidherbe
Obec: Lille
PSČ: 59800
Země: FRA

Úřední název: HDM Inenierie SA
Poštovní adresa: 20 rue Hubble
Obec: Sainghin-en-Melantois
PSČ: 59262
Země: FRA

Úřední název: SAS Euro DB
Poštovní adresa: 102 rue des Sequoias
Obec: Lesquin
PSČ: 59210
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.