Publications Office of the EU
Budowa drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Dolistowskiej na odcinku od ul. 42 Pułku Piechoty do ul. Generała Nikodema Sulika - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Budowa drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Dolistowskiej na odcinku od ul. 42 Pułku Piechoty do ul. Generała Nikodema Sulika

  • Zveřejněno
    12/05/2025
  • Lhůta
    26/05/2025
  • Otevírání nabídek
    26/05/2025
  • Udělení zakázky
    05/09/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Miasto Białystok
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL841 Białostocki
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233162 Výstavba cyklistických stezek
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,107,317.40 PLN
Číslo nabídky
ZDM- XIV.271.15.2025
Popis

1Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Dolistowskiej na odcinku od ul. 42 Pułku Piechoty do ul. Generała Nikodema Sulika. Zakres zamówienia obejmuje: 1) budowę drogi dla rowerów i drogi dla pieszych i rowerów o długości około 388 mb; 2) budowę drogi dla pieszych, 3) budowę 25 miejsc postojowych, 4) przebudowę fragmentu jezdni, 5) budowę kanalizacji teletechnicznej, 6) przebudowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Gen. N. Sulika i ul. Dolistowskiej, 7) budowę przykanalików sieci kanalizacji deszczowej do wpustu ulicznego, 8) budowę przyłącza energetycznego nN do zasilania wiaty przystankowej, 9) roboty ziemne i rozbiórkowe, 10) regulację armatury na istniejącym uzbrojeniu, 11) wykonanie nasadzeń drzew i krzewów, 12) montaż stojaków rowerowych, 13) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.

Metoda podání
Elektronicky:
https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/05/2025 10:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: cena ofertowa
Váha (procenta, přesně) : 70
Kritérium:
Typ: quality
Popis: okres gwarancji
Váha (procenta, přesně) : 30
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,107,317.40 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Przedsiębiorstwem Eksploatacji Ulic i Mostów Sp. z o. o.
Poštovní adresa:
Obec: Białystok
PSČ: 15-680
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.