Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Zubolékařské pracovní stanice - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Vilnius: Zubolékařské pracovní stanice

  • Zveřejněno
    23/11/2021
  • Zrušeno
    03/12/2021
  • Otevírání nabídek
    27/12/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
VšĮ Antakalnio poliklinika
Místo plnění
NUTS code: LT Lietuva
Sídlo kupujícího
NUTS code: LT Lietuva
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33192400 Zubolékařské pracovní stanice
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Perkama odontologo darbo vietos įranga: odontologo darbo vieta - 6 kompl., vakuuminis siurblys - 1 vnt. ir kompresorius - 1 vnt.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: VšĮ Antakalnio poliklinika
Národní registrační číslo: 124244035
Poštovní adresa: Antakalnio g. 59, LT-10207 Vilnius
Obec: Vilnius
Kód NUTS: LT
PSČ: 10207
Země: LTU
Kontaktní osoba: Vilma Sobolevskienė
Hlavní adresa: http://www.antakpol.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=608231&B=PPO
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/12/2021 14:45
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.