Publications Office of the EU
Polsko-Olsztyn: Počítače - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Olsztyn: Počítače

  • Zveřejněno
    24/06/2020
  • Lhůta
    04/08/2020
  • Udělení zakázky
    31/08/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gmina Olsztyn reprezentowana przez Prezydenta Olsztyna
Místo plnění
NUTS code: PL622 Olsztyński
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL622 Olsztyński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30200000 Počítače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,378,580.19 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,629,218.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
ZP.271.1.20.2020.c
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja, konfiguracja i uruchomienie wraz z wdrożeniem fabrycznie nowego sprzętu (komputery, serwery, switche, routery, urządzenia monitoringu i nadzoru sieci, oprogramowanie, macierze dyskowe, itp.), a także świadczenie usług serwisowych i gwarancyjnych oraz udzielenie licencji na oprogramowanie towarzyszące ww. urządzeniom.
2. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania, a wartością zamówienia jest łączna wartość wszystkich części zamówienia, zgodnie z art. 32 ust. 4 Pzp.
3. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 24aa ustawy Pzp najpierw dokona oceny ofert, a następnie zbada, czy Wykonawca, którego oferta zostanie wstępnie oceniona jako najkorzystniejsza, nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których jest mowa w art. 67 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
5. Istnieje możliwość składania ofert częściowych.

Metoda podání
Elektronicky:
https://gminaolsztyn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Kupující
Powiat Olsztyński
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.