Publications Office of the EU
Německo-Friedberg (Hessen): Instalace a montáž elektrických zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Friedberg (Hessen): Instalace a montáž elektrických zařízení

  • Zveřejněno
    31/05/2014
  • Lhůta
    15/07/2014
  • Otevírání nabídek
    15/07/2014
  • Udělení zakázky
    12/09/2014
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
hbm Hessisches Baumanagement Vergabebereich Friedberg
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45311200 Instalace a montáž elektrických zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,971,999.99 EUR
Číslo nabídky
A0421-2014-0968
Popis

BM.Nr.: A.0421.080304 – Auftrags Nr.: 5000121040.
Referenz Nr.: A0421-2014-0968.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/07/2014 10:30
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,971,999.99 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: AAB I&E Anlagenbau GmbH
Poštovní adresa: Raniser Straße 26
Obec: Pößneck
PSČ: 07381
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.