Publications Office of the EU
Rumunsko-Moisei: Těžené a drcené kamenivo - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Moisei: Těžené a drcené kamenivo

  • Zveřejněno
    24/05/2022
  • Lhůta
    24/06/2022
  • Otevírání nabídek
    24/06/2022
  • Udělení zakázky
    26/07/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
COMUNA MOISEI (CONSILIUL LOCAL MOISEI)
Místo plnění
NUTS code: RO114 Maramureş
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO114 Maramureş
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
14212300 Těžené a drcené kamenivo
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,122,080.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,122,080.00 RON
Číslo nabídky
20
Popis

Furnizare de materiale pietroase necesare pentru întreţinerea şi repararea drumurilor de pe raza UAT MOISEI
piatra de cariera si concasata 0-63 mm
piatra de cariera si concasata 0-31 mm si 40-63 mm
piatra de cariera si concasata 8-16 mm
piatra de cariera si concasata 4-8 mm
piatra de cariera bruta bloc

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: COMUNA MOISEI (CONSILIUL LOCAL MOISEI)
Národní registrační číslo: 3626921
Poštovní adresa: Strada: PRINCIPALA, nr. 1300
Obec: Moisei
Kód NUTS: RO114
PSČ: 437195
Země: ROU
Kontaktní osoba: TOMOIAGA GRIGORE
Hlavní adresa: http://www.primariamoisei.ro
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/06/2022 15:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,122,080.00 RON
Konečná hodnota zakázky
2,122,080.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: CARIERA TOROIOAGA
Poštovní adresa: Strada Alexandru Ioan Cuza, Nr. 208A
Obec: Borsa
PSČ: 435200
Země: ROU

Úřední název: BIMG CARIERA SACEL
Poštovní adresa: Strada Principala, Nr. 776d
Obec: Sacel
PSČ: 437290
Země: ROU

Úřední název: BLUE COMPANY
Poštovní adresa: Strada Cringului, Nr. 1A
Obec: Borsa
PSČ: 435200
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.