Publications Office of the EU
Švédsko-Flen: Tapetování stěn - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Švédsko-Flen: Tapetování stěn

  • Zveřejněno
    18/04/2014
  • Lhůta
    08/06/2014
  • Otevírání nabídek
    11/06/2014
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Flens kommun
Místo plnění
NUTS code: SE122 Södermanlands län
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45432220 Tapetování stěn
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
UPPH/2014:4
Popis

Ramavtalet löper på 2 år med möjlighet till förlängning i ytterligare 2 år. Flens Bostads lägenheter och lokaler, ca 126 000 m² yta, 1 720 lgh + 115 lokaler, Flens Industrihus fastigheter, ca 8 000 m² lokalyta, Flens Kommunfastigheter AB ca 90 000 m² lokalyta, Flens kommuns fastigheter, ca 15 000 m² samt Unikabruket AB:s fastighet i Hälleforsnäs, ca 5 000 m² lokalyta.
Upphandlingen avser ett ramavtal. Värdet är uppskattat med hjälp av historiska siffror och inga garantier lämnas vad gäller avropsvolym.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/06/2014 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
8,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.