Publications Office of the EU
Španělsko-Barcelona: Toaletní papír, kapesníky, ruční utěrky a ubrousky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Španělsko-Barcelona: Toaletní papír, kapesníky, ruční utěrky a ubrousky

  • Zveřejněno
    11/11/2022
  • Lhůta
    16/12/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Transports de Barcelona, SA
Místo plnění
NUTS code: ES511 Barcelona
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES511 Barcelona
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33760000 Toaletní papír, kapesníky, ruční utěrky a ubrousky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
12000135
Popis

AM Suministro de toallitas secamanos 31,5x20CM rec código TMB 5456.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Transports de Barcelona, SA
Národní registrační číslo: A-08016081
Poštovní adresa: calle 60, número 21-23 Sector A, Polígono Industrial Zona Franca
Obec: Barcelona
Kód NUTS: ES511
PSČ: 08040
Země: ESP
Kontaktní osoba: LUCIA TORREGROSA
Hlavní adresa: www.tmb.cat
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.