Publications Office of the EU
Česko-Metylovice: Poradenské inženýrství a stavební služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Česko-Metylovice: Poradenské inženýrství a stavební služby

  • Zveřejněno
    29/11/2023
  • Lhůta
    09/01/2024
  • Otevírání nabídek
    09/01/2024
  • Udělení zakázky
    23/05/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Odborný léčebný ústav Metylovice-Moravskoslezské sanatorium, příspěvková organizace
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71310000 Poradenské inženýrství a stavební služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,900,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,700,000.00 CZK
Číslo nabídky
N006/23/V00033863
Popis

Předmět této veřejné zakázky je poskytnutí služeb "správce stavby", tj. funkce TDS, koordinátora BOZP a dalších poradenských činností.

Metoda podání
Elektronicky:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/odbornylecebnyustav
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/01/2024 10:05
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
8,900,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
4,700,000.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: FLAGRO a.s.
Poštovní adresa:
Obec: Ostrava - Přívoz
PSČ: 70200
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.