Publications Office of the EU
Utförande av Basunderhåll väg på allmänna vägar inom område Svenstavik, Jämtlands län - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Utförande av Basunderhåll väg på allmänna vägar inom område Svenstavik, Jämtlands län

  • Zveřejněno
    09/10/2025
  • Lhůta
    10/02/2026
  • Udělení zakázky
    25/06/2026
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Trafikverket Myndighet
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233139 Údržba dálnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
276,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
221,520,000.00 SEK
Číslo nabídky
KOM-414066
Popis

Basunderhåll väg på allmänna vägar i område Svenstavik, Jämtlands län. Total väglängd ca 956 km.

Metoda podání
Elektronicky:
https://upphandling.trafikverket.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=23654
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://upphandling.trafikverket.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=23654
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: framgår av förfrågningsunderlaget
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
276,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
221,520,000.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Svevia AB (publ)
Poštovní adresa:
Obec: Stockholm
PSČ: 10225
Země:
Úřední název: Terranor AB (publ)
Poštovní adresa:
Obec: VÄXJÖ
PSČ: 35246
Země:
Úřední název: Peab Anläggning AB
Poštovní adresa:
Obec: SOLNA
PSČ: 16928
Země:
Úřední název: Infrakraft Drift & Underhåll Sverige AB
Poštovní adresa:
Obec: Sundsvall
PSČ: 852 29
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.