Publications Office of the EU
Německo-Rietberg: Výstavba středních škol - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Rietberg: Výstavba středních škol

  • Zveřejněno
    15/02/2023
  • Lhůta
    14/03/2023
  • Otevírání nabídek
    14/03/2023
  • Udělení zakázky
    25/04/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Zentrale Vergabestelle der Städte Rietberg, Verl und der Gemeinde Langenberg
Místo plnění
NUTS code: DEA42 Gütersloh
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA42 Gütersloh
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45214220 Výstavba středních škol
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
798,651.22 EUR
Číslo nabídky
R-I-2023-08
Popis

Lieferung von Ausstattung für NAWI-Räume

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/8FD20869-AE59-42A1-949B-109BA6DEAE54
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/03/2023 10:10
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
798,651.22 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Laborbau Systeme Hemling GmbH + Co. KG
Poštovní adresa:
Obec: Ahaus
PSČ: 48683
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.