Publications Office of the EU
Německo-Ebersberg: Tiskárny a kresliče - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Ebersberg: Tiskárny a kresliče

  • Zveřejněno
    13/07/2018
  • Lhůta
    10/08/2018
  • Udělení zakázky
    29/04/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landkreis Ebersberg
Místo plnění
NUTS code: DE218 Ebersberg
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE218 Ebersberg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30232100 Tiskárny a kresliče
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
587,261.10 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Der Auftraggeber beabsichtigt, für diverse Standorte im Landkreis Ebersberg von dem Auftragnehmer eine fabrikneue Printmedienausstattung bestehend aus insgesamt 312 netzwerkfähigen Druckern und Multifunktionsgeräten in verschiedenen Leistungsklassen und Ausstattungsvarianten („Geräteverbund“) inkl. einer Administrations- und Abrechnungssoftware, eines Meldesystems für Störungs- und Wartungsmeldungen sowie einer webbasierten Reporting-Plattform anzumieten. Der Geräteverbund hat über die Grundfunktionen Drucken, Kopieren, Scannen, Faxen und Endverarbeitung zu verfügen. Die pauschale Druckzahlmenge beträgt 7 650 000 Blatt (monochrom) p.a. und 660 000 Blatt (farbig) p.a.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: LUTZ | ABEL Rechtsanwalts GmbH
Poštovní adresa: Brienner Straße 29
Obec: München
Kód NUTS: DE212
PSČ: 80333
Země: DEU
Kontaktní osoba: Rechtsanwalt Christoph Richter
Hlavní adresa: www.lutzabel.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
587,261.10 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ricoh Deutschland GmbH
Poštovní adresa: Vahrenwalder Straße 315
Obec: Hannover
PSČ: 30179
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.