Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Technické projektování - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Varšava: Technické projektování

  • Zveřejněno
    06/06/2015
  • Lhůta
    14/07/2015
  • Otevírání nabídek
    14/07/2015
  • Udělení zakázky
    14/09/2015
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71320000 Technické projektování
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
815,490.00 PLN
Číslo nabídky
ZP/14/PN/12/15
Popis

Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania pn. Budowa ul. Ciszewskiego na odcinku ul. Kiedacza – al. Rzeczypospolitej, na który składają się m.in.:
1. prace przygotowawcze;
2. koncepcja programowa;
3. uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań w celu jej uzyskania;
4. uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań w celu jej uzyskania;
5. opracowanie projektu budowlanego;
6. opracowanie projektu wykonawczego;
7. opracowanie przedmiarów robót;
8. wykonanie kosztorysu inwestorskiego;
9. pełnienie nadzoru autorskiego.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych
Poštovní adresa: ul. Sokratesa 15
Obec: Warszawa
PSČ: 01-909
Země: POL
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/07/2015 11:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
815,490.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Schuessler – Plan Inżynierzy Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Grzybowska 12/14
Obec: Warszawa
PSČ: 00-132
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.