Publications Office of the EU
Slovensko-Oslany: Ostatní účelové stroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovensko-Oslany: Ostatní účelové stroje

  • Zveřejněno
    30/07/2016
  • Lhůta
    02/09/2016
  • Zrušeno
    18/11/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Obec Oslany
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK022 Trenčiansky kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42990000 Ostatní účelové stroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
322,239.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
7/2016
Popis

Predmetom zákazky je dodanie technológií pre obec Oslany. Podrobný opis predmetu zákazky a bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Obec Oslany
Národní registrační číslo: 00318396
Poštovní adresa: Nám. Slobody 2/3
Obec: Oslany
Kód NUTS: SK022
PSČ: 972 47
Země: SVK
Kontaktní osoba: RNDr. František Szalay
Hlavní adresa: http://www.oslany.sk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/09/2016 13:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
322,239.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.