Publications Office of the EU
Polsko-Bełchatów: Zdravotnické zabezpečení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Polsko-Bełchatów: Zdravotnické zabezpečení

  • Udělení zakázky
    25/08/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. JANA PAWŁA II W BEŁCHATOWIE
Místo plnění
NUTS code: PL71 Łódzkie
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL71 Łódzkie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85100000 Zdravotnické zabezpečení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
918,000.00 PLN
Číslo nabídky
DSP.113.27.2023
Popis

Výzva k podávání nabídek v oblasti poskytování 24hodinových lékařských služeb v Psychiatrickém oddělení a koordinace práce Psychiatrického oddělení. Odhadovaný maximální počet hodin, na které se smlouva vztahuje, na období od 1. září 2023 do 31. srpna 2025 činí 6 000.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
918,000.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Prywatny Gabinet Lekarski Kamil Kępczyński
Poštovní adresa:
Obec: Bełchatów
PSČ: 97-400
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.