Publications Office of the EU
Bamberg Service/Department of Disposal - Malá vozidla pro nakládání s odpady - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Bamberg Service/Department of Disposal - Malá vozidla pro nakládání s odpady

  • Zveřejněno
    12/09/2025
  • Lhůta
    16/10/2025
  • Otevírání nabídek
    16/10/2025
  • Udělení zakázky
    09/02/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Bamberg / Zentrale Beschaffungs- und Vergabestelle im Auftrag von Bamberg Service/Abt. Entsorgung
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE241 Bamberg, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144511 Vozidla pro sběr odpadků
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
6A-BS-025/2025
Popis

Nákup 3 miniodpadních vozidel o celkové hmotnosti cca 7 500 kg

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/67265a7c-e8d2-4e81-9b2d-5b9b6ca81cdb
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/67265a7c-e8d2-4e81-9b2d-5b9b6ca81cdb
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/10/2025 10:00
Způsob zadání zakázky
Preiskriterium
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Faun Umwelttechnik GmbH & Co.KG
Poštovní adresa:
Obec: Osterholz-Scharmbeck
PSČ: 27711
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.