Publications Office of the EU
Belgie-Charleroi: Úrazové a nemocenské pojištění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgie-Charleroi: Úrazové a nemocenské pojištění

  • Zveřejněno
    04/08/2020
  • Lhůta
    07/09/2020
  • Otevírání nabídek
    07/09/2020
  • Udělení zakázky
    18/12/2020
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
CPAS de Charleroi
Místo plnění
NUTS code: BE32 Prov. Hainaut
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE32 Prov. Hainaut
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66512000 Úrazové a nemocenské pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,147,802.40 EUR
Číslo nabídky
2020-ACH3025
Popis

Voir II.2.4).

Metoda podání
Elektronicky:
https://eten.publicprocurement.be
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/09/2020 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
6,147,802.40 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ethias NV
Poštovní adresa: Rue des Croisiers 24
Obec: Liège 1
PSČ: 4000
Země: BEL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.