Publications Office of the EU
Francie-Tours: Práce na stavbě silnic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Tours: Práce na stavbě silnic

  • Zveřejněno
    21/11/2018
  • Lhůta
    17/12/2018
  • Otevírání nabídek
    18/12/2018
  • Udělení zakázky
    12/04/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Conseil général d'Indre-et-Loire
Místo plnění
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233140 Práce na stavbě silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
80,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
Dgat-185
Popis

Exécution de travaux divers sur chaussées et dépendances pour les chantiers d'entretien courant du réseau.

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.touraine.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/12/2018 09:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.