Publications Office of the EU
Francie-Albi: Potřeby pro řemeslné práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Albi: Potřeby pro řemeslné práce

  • Zveřejněno
    12/07/2021
  • Lhůta
    10/08/2021
  • Otevírání nabídek
    10/08/2021
  • Udělení zakázky
    17/11/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
office public de l habitat du tarn
Místo plnění
NUTS code: FRJ27 Tarn
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRJ27 Tarn
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
37810000 Potřeby pro řemeslné práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
237,380.47 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
9
Číslo nabídky
1-21c0001
Popis

accord Cadre - fournitures Pour Le Magasin Central - 2022 à 2024

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.marches-publics.info/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/08/2021 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.