Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Stoke-on-Trent: Zdravotnické zabezpečení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Stoke-on-Trent: Zdravotnické zabezpečení

  • Zveřejněno
    17/08/2017
  • Lhůta
    15/09/2017
  • Otevírání nabídek
    15/09/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
NHS Midlands and Lancashire CSU
Místo plnění
NUTS code: UKD4 Lancashire
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKD4 Lancashire
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85100000 Zdravotnické zabezpečení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,959,135.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
L-16-25
Popis

NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group wishes to establish a Contract for the provision of Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and an AMD (Age Related Macular Degeneration) service(s) on behalf of NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group. MLCSU is managing this procurement process in accordance with the Public Contracts Regulations 2015 (the ‘Regulations’). This service tender is being procured under the OJEU Light Touch and Open procedure in line with the requirements of the National Health Service (Procurement, Patient Choice and Competition) (No 2) Regulations 2013. The services are being split into Lots with Lot 1 including Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and Lot 2 AMD (Age Related Macular Degeneration).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: NHS Midlands and Lancashire CSU
Poštovní adresa: Heron House, 120 Grove Road
Obec: Stoke-on-Trent
Kód NUTS: UKD4
PSČ: ST4 4LX
Země: GBR
Kontaktní osoba: Paula Williams
Hlavní adresa: https://mlcsu.bravosolution.co.uk/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/09/2017 10:01
Kupující
NHS West Lancashire
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.