Publications Office of the EU
Rekonstrukce rozvodny Perkupa 22 kV - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Rekonstrukce rozvodny Perkupa 22 kV

  • Zveřejněno
    28/10/2025
  • Lhůta
    11/11/2025
  • Otevírání nabídek
    11/11/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
MVM Émász Áramhálózati Kft.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: HU311 Borsod-Abaúj-Zemplén
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
EKR000548722025
Popis

Provádění rekonstrukčních úkolů společnosti MVM Émász Áramneti Kft., jakožto rozvodny 22 kV veřejného zadavatele se sídlem v Perkupě, v souladu s technickými specifikacemi a přílohami.

Metoda podání
Elektronicky:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR000548722025
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR000548722025
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/11/2025 13:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 2. Az M2/1. alkalmasság körében előírt műszaki vezetőn felüli további villamos műszaki vezető (0-2 fő)
Váha (procenta, přesně) : 15
Kritérium:
Typ: quality
Popis: 3. Az M2/2. alkalmasság körében előírt műszaki vezetőn felüli további építészeti műszaki vezető (0-2 fő)
Váha (procenta, přesně) : 15
Kritérium:
Typ: price
Popis: Nettó ajánlati ár
Váha (procenta, přesně) : 70
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.