Publications Office of the EU
Rakentamisen laatutarkastukset ja kaapeleiden sijainti- ja syvyysmittaukset - Osallistumispyyntö ja alustava tarjouspyyntö - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakentamisen laatutarkastukset ja kaapeleiden sijainti- ja syvyysmittaukset - Osallistumispyyntö ja alustava tarjouspyyntö

  • Zveřejněno
    26/03/2025
  • Lhůta
    18/04/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Elenia Oy
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71500000 Služby ve stavebnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
554015
Popis

Hankinnan kohteena on Elenia-konserniyhtiöiden sähköverkon työmaiden rakentamisen laatutarkastusten sekä kaapeleiden sijainti- ja syvyysmittausten toteuttaminen osallistumispyynnön sekä alustavan tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tarjouspalvelu.fi/elenia?id=554015&tpk=56c0fd0d-bf2f-462e-9007-4a617b053888
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://tarjouspalvelu.fi/elenia?id=554015&tpk=56c0fd0d-bf2f-462e-9007-4a617b053888
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Lasketaan tarjouksen hinnasta. Maksimaaliset hintapisteet muodostavat 70 – 90 % kokonaistaloudellisesti edullisimman hinnan ja yksikköhintojen arvosta.
Váha (procenta, přesně) :
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Saadaan vertailemalla tarjousten sisältöä. Maksimaaliset laatupisteet muodostavat 10 – 30 % kokonaistaloudellisesti edullisimman hinnan arvioinnista. Laatupisteet koostuvat vähintään seuraavista ominaisuuksista: • Avainhenkilöiden referenssit • Kokemus erillisissä asiantuntijapalveluissa • Sertifioidut johtamisjärjestelmät • Vastuullisuus • Toiminnan laatu ja asiakastyytyväisyys (referenssihaastattelujen tulosten perusteella)
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
1,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.