Publications Office of the EU
Služby pro dostupnost Institutu závislostí Madridského zdraví, 12 míst v podlaze podpory léčby pro osoby se závislostmi. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Služby pro dostupnost Institutu závislostí Madridského zdraví, 12 míst v podlaze podpory léčby pro osoby se závislostmi.

  • Udělení zakázky
    31/07/2024
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Organismo Autónomo Madrid Salud
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98133100 Zlepšování a podpora správní a občanské vybavenosti
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
827,524.60 EUR
Číslo nabídky
300/2024/00180
Popis

Účelem této smlouvy je poskytnout Madridu Salud 12 míst na patře podpory léčby pro osoby se závislostmi, které jsou léčeny v síti zdravotní péče, závislé na Madridském institutu pro zdravotní závislosti.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Criterio de estabilidad en el empleo. Mantenimiento de plantilla..
Váha (procenta, přesně) : 5
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Mejoras técnicas y asistenciales.
Váha (procenta, přesně) : 45
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Oferta económica.
Váha (procenta, přesně) : 25
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Mayor calidad del Proyecto Técnico de prestación del servicio sobre los mínimos señalados en el PPT.
Váha (procenta, přesně) : 25
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
827,524.60 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ASOCIACIÓN LAKOMA MADRID
Poštovní adresa:
Obec: Madrid
PSČ: 28035
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.