Publications Office of the EU
Rumunsko-București: Konverze dat - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-București: Konverze dat

  • Udělení zakázky
    30/07/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
CASA NATIONALA DE ASIGURARI DE SANATATE
Místo plnění
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72311100 Konverze dat
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
945,465.50
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
945,465.50 RON
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Servicii pentru monitorizoarea , analiza si evaluarea serviciilor medicale spitalicesti acordate in regim de spitalizare continua si de zi aferente cazurilor externate in perioada 01.072021-31.12.2021, precum si activitati aferente trim. III, trimestrului IV si an 2021

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
945,465.50
Konečná hodnota zakázky
945,465.50 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: Scoala Nationala de Sanatate Publica, Management si Perfectionare in Domeniul Sanitar Bucuresti
Poštovní adresa: Strada Vaselor, Nr. 31
Obec: Bucuresti
PSČ: 021253
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.