Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Belfast: Bytová výstavba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Belfast: Bytová výstavba

  • Zveřejněno
    19/04/2016
  • Lhůta
    13/05/2016
  • Udělení zakázky
    09/01/2017
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Clanmil Developments Ltd
Místo plnění
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Sídlo kupujícího
NUTS code: United Kingdom
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45211000 Stavební úpravy bytových domů a rodinných domů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,395,000.00 GBP
Číslo nabídky
TEN/169
Popis

Provision of Land, Design and Build of Social Housing in Carrickfergus.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
2,395,000.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: SAM Residential Homes Ltd
Poštovní adresa: Newpark Industrial Estate, Greystone Road
Obec: Antrim
PSČ: BT41 2RU
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.